4 důvody, proč se vydat na festival karavanem

Jaro klepe na dveře a po něm nás stejně rychle zaskočí léto. Letní sezóna přinese jako každý rok spoustu možností, jak trávit čas a dovolenou. Jednou z těch nejzajímavějších nejen pro mladé lidi jsou festivaly. Festivaly jsou samozřejmou součástí léta a i tento rok bude z čeho vybírat. Patříte mezi fesťákové fanoušky? Co takhle se vydat na váš oblíbený hudební festival karavanem? Přinášíme hned pět dobrých důvodů, proč zvolit obytný vůz a spojit hudební událost s nezapomenutelnými zážitky!

1.ROADTRIP

Vydat se na vysněný nebo oblíbený festival karavanem přináší nejednu výhodu. Jednou z nich je možnost udělat si pekelně dobrý roadtrip s přáteli nebo rodinou. Populární jsou také zahraniční festivaly a vy tak můžete trávit perfektní čas u moře spojený s našlapaným hudebním doprovodem. Nejenže tak zažijete zajímavé prázdniny, ale ještě si užijete oblíbené interprety. A co je nejlepší? Každý den klidně můžete trávit na jiné pláži! Jinými slovy – zkuste příchuť dovolené snů!

2. SOUKROMÍ

Vyrazit na festival obytným vozem znamená udržet si soukromí. Můžete se kdykoliv v klidu umýt, nasnídat se, upravit se, vyspat se, odpočinout si. Pro představu – je to tak trochu jako sbalit malou útulnou chatku a přesunout ji přímo na fesťák! A to nejlepší? Budete mít vlastní toaletu!

3. KOMFORT

Jestliže nepatříte zrovna mezi nadšené kempaře a fesťákoholiky, kteří se klidně vyspí pod širákem ve spacáku nebo sebou vezmou stan, pak zaručeně oceníte pohodlí, které vám přinese obytňák! Postel, klid – zkrátka komfort, který zažijete jedině v obytném voze! Můžete si kdykoliv dát relax a na chvíli se zavřít před festivalovou vřavou. Přes den můžete grilovat, dát si sprchu nebo si zdřímnout. A to zní skvěle!

4. BEZPEČÍ

Obytný vůz přece jen můžete zamknout a tak by neměly hrozit ani zbytečné a nepříjemné krádeže apod. Do karavanu navíc doporučujeme vzít trezor na cennosti. Budete tak mít své věci pod kontrolou a budete si naplno užívat festival bez zbytečných starostí nebo ztrát!

Tak my letos určitě vyrazíme karavanem, a co vy? Karavan si můžete snadno pronajmout a zažít tak s bandou přátel něco nového a nasbírat hromadu skvělých zážitků! Neváhejte a plánujte!

 

Author: Vendulka Jelínková

Share This Post On

Diskuze

Loading Facebook Comments ...

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook