5 českých kempů, které stojí za návštěvu

Letní sezóna je tady a sní i příliv nápadů na cesty obytným vozem. Ne vždy chce člověk vyjet do zahraničí, pěknou dovolenou nebo příjemný prodloužený víkend si můžete užít i v tuzemsku. Všude je pěkně a doma je krásně. Jestli tedy ještě nevíte, kam se vydat, můžete vyrazit do některého z kempů, které přinášíme v tomto článku.

1. CAMP BÍTOV/ VRANOVSKÁ PŘEHRADA

Moravský kraj plný nádherné krajiny a dobrého vína a jednoznačně stojí za návštěvu. Jedním z mnoha krásných míst, která můžete vybrat pro několik dní volna, je také Vranovská přehrada. Místo, kterému se často přezdívá Moravský Jadran, má také svůj kemp a tím je Bítov. Menší kemp je umístěn u jedné ze zátok Vranovské přehrady a je obklopen přírodou a skalami. Pro ubytování v karavanu je určeno 13 elektrických přípojek na slunné louce. V kempu si na své přijdou rodiny s dětmi a také rybáři. Nechybí půjčovna loděk, šlapadel, sportovního vybavení, horských kol a dokonce ani koupaliště. Kemp je ideální pro dovolenou s dětmi.

2. SAFARI KEMP VE DVOŘE KRÁLOVÉ

Chcete-li zažít neobvyklé kempování v exotickém stylu, nemusíte odcestovat do Afriky. Takovou Afriku můžete zažít i u nás. Nabízí se Safari kemp ve Dvoře Králové. Budete kempovat s výhledem na zebry a antilopy a to hned tak někde nezažijete. Součástí kempu je také například venkovní bazén, půjčování grilů a připojení k wi-fi síti. Ubytovaní zároveň získají slevu na vstup do ZOO. Kemp je stylový, budete se opravdu cítit jako v jiné zemi.

3. AUTOCAMPING ROZKOŠ

Další možnost pro nadšence, kteří chtějí využít svůj pobyt k turistice v přírodě. Autocamping Rozkoš je v blízkosti přehrady Rozkoš a nadchne také milovníky vody. V kempu nechybí sauna, minigolf, tobogán nebo ranč s kamerunskými kozami. Jistě si užijete také večery s country hudbou nebo místní a velmi oblíbené diskotéky.

4. STŘÍBRNÝ RYBNÍK

Kemp, který vás nechá vyřádit se, se nachází u největšího rybníku v okolí Hradce Králové. Bavit se budou malí i velcí. K opalování slouží příjemné písčité pláže, koupání je s pozvolným sestupem do hloubky, najdete zde i adrenalin park. Právě proto je oblíbeným místem rodin s dětmi i skupin přátel.

5. AUTOKEMP MERKUR/ PASOHLÁVKY U NOVÝCH MLÝNŮ

Tento kemp patří mezi největší u nás. Nachází se na Moravě na horní Novomlýnské nádrži. Při pobytu si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, jako například windsurfing. Kemp nabízí různé animační programy. Můžete navštívit letní kino nebo některý z koncertů, které se zde pravidelně pořádají.

Author: Vendulka Jelínková

Share This Post On

Diskuze

Loading Facebook Comments ...

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook