Caravaning Brno 2016

logo caravaning BrnoZa méně něž 10 dní vypukne největší výstava karavanů, mobilních vozů a příslušenství pro kempování v ČR. Od 3. listopadu do 6.listopadu naleznete v Brně na výstavišti na ploše větší než 9000 metrů čtverečných přes 40 výrobců obytných aut a karavanů. V pavilonu P se přestaví více než stovka vozů v různých variantách provedení – od nejlevnějších kompaktních karavanů po luxusní obytné vozy.

K vidění bude také velký sortiment příslušenství a doplňků pro karavaning a kempování. Vše si budete moci prohlédnout a případně vyzkoušet. Přímo na výstavišti můžete výrobky i zakoupit, mnohdy se zajímavými slevami.

Dále je zde pro Vás připraven doprovodný program s různými přednáškami a poradenským servisem. Pro fanoušky Rally Dakar proběhne v sobotu 5.11. ve 14 hodin představení nového závodního speciálu závodníka Martina Prokopa a jeho týmu MP Sports u jeho partnera Adria Karavany Sedlčany, spojené s autogramiádou.

Můžete se těšit zejména na renomované výrobce karavanů a obytných aut. Jedná se například o tyto: LMC, Niesmann Bishoff, Buerstner, Fleurette, Laika, Chausson, Teleco, Telair, Berger, Dethleffs, Laika, Pössl, VANTourer, HOBBY, Pilote, PhoeniX, LeVoyageur, Alden, Goldschmitt, KRS, SUN LIVING, ADRIA MOBIL, Frankia, Elnagh, McLouis, Benimar, GiottiLine, Itineo, Eura mobil, XGO, Carthago, Malibu, WINGAMM, Fendt, Knaus, Challenger, Sterckeman a mnoho dalších.

Pro majitele bydlíků, kteří přijedou na veletrh svým miláčkem a chtějí zde pobýt více dní, je připraven hned u výstaviště veletržní Minicamp.

Kde:

  • Parkoviště „S“ mezi 6. a 7. bránou  – na přiložených mapkách vyznačeno červeně
  • Příjezd z ulice Bauerova; GPS 49°11’12.884″N, 16°34’23.493″E

Cena:

  • jednotná za obytný automobil nebo soupravu osobní vůz – karavan
  • parkování 250,- Kč / den + služby (přívody voda/elektro) 100,-Kč / 24 hodin – počítáno od doby příjezdu
  • hrazeno jednou denně obsluze parkoviště

Vstup na BVV:

  • 7. bránou (pěší) přímo k pavilonu P (Caravaning Brno)

Ušetřete na vstupném a objednejte a zaplaťte je online na stránkách výstaviště.

Přijeďte načerpat inspiraci na další sezónu.

Author: Martin

Zakladatel a provozovatel magazínu obytnymvozem.cz. Milovník cestování a neustálý propagátor cestování obytným vozem a karavanem. Zřizovatel portálu pro jednoduché půjčování věcí www.pujcite.cz

Share This Post On

Diskuze

Loading Facebook Comments ...

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook