Kalkulačka cestovního pojištění

Chystáte se na dovolenou? Máte již vybráno místo, kam pojedete, víte co si s sebou zabalíte na cesty, víte s kým pojedete. A nezapomněli jste na něco? Pro všechny případy si sjednejte cestovní pojištění. V porovnání s cenou zájezdu vyjde na zanedbatelnou částku a může ušetřit zbytečné nepříjemnosti a vícenáklady např. při úrazu. Porovnejte si ve formuláři více nabídek a vyberte si tu nejvýhodnější

Author: Martin

Zakladatel a provozovatel magazínu obytnymvozem.cz. Milovník cestování a neustálý propagátor cestování obytným vozem a karavanem. Zřizovatel portálu pro jednoduché půjčování věcí www.pujcite.cz

Share This Post On

Diskuze

Loading Facebook Comments ...

4 komentáře

 1. Pokud bude člověk cestovat pouze po evropě (konkrétně jedeme na lyže do Alp) může nahradit cestovní pojištění, evropská kartička pojištěnce? Teoreticky by měla a pak žádné cestovní pojištění nepotřebuji, nebo se pletu?

  Post a Reply
  • Nejsem si jistý, ale evropská kartička pojištěnce hradí jen malý zlomek ošetření. Cestovní pojištění nejsou v současné době moc vysoké (pár korun na den). Doporučuji se raději připojistit, zvláště když jedete sportovat. V případě nehody by se dovolená mohla velmi prodražit.

   Post a Reply
 2. Prosím vás, chci se zeptat, co asistenční služby? Když se na dovolené někomu něco stane a nebudu vědět co dělat, panikařím. Netuším v cizím prostředí, kde je nějaká lékařská pomoc. Mohu někam zavolat a zeptat se, kde se mám v daném místě ideálně nechat ošetřit?

  Post a Reply
  • Paní Adriano, nemusíte mít obavy. Většina pojišťoven má již vytvořenou linku, kam můžete v případě potřeby zavolat. Zde Vám poradí, jak v konkrétním případě postupovat a v některých případech Vám dokáží i přes telefon pomocí tlumočníka zařídit tyto náležitosti s druhou stranou. Určitě se vyplatí si pojištění na výlety do zahraničí zařídit. V porovnání s náklady na dovolenou je to zanedbatelná částka a nevíte, kdy to budete potřebovat.

   Post a Reply

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook