Půjčovna

Bohužel se změnou kompletní grafiky stránek přestal fungovat online rezervační formulář. Na novém usilovně pracujeme a bude spuštěn co nejdříve.

Děkujeme za pochopení.

Díky partnerství s eutoeurope.com si můžete vyhledat a zapůjčit obytné auto nebo karavan přímo v zahraničí. Nejdete zde mnoho půjčoven v blízkosti letišť a je tak možné ušetřit čas cestováním použitím low cost leteckých společností. A místo doby strávené přesunem v ČR, užívejte již naplno svou dovolenou. Rezervovat můžete na těchto stránkách.

Půjčit si můžete libovolné vozidlo, ať už se jedná o karavan, alkovnu, integrál, polointegrál nebo vestavbu. U nás najdete vozidla ze všech koutů České republiky, nejenom z Prahy, Brna, Ostravy apod. Jednoduše naleznete vše v našem rezervačním formuláři a ihned zjistíte dostupnost karavanu nebo obytného auta s dalšími informacemi a cenou pronájmu. V případě Vašeho zájmu jej můžete ihned rezervovat. Rezervujte online z pohodlí Vašeho domova a ušetřete.

Návod, jak si rezervovat obytné auto nebo karavan přes náš rezervační systém, naleznete zde.

Jak vybrat nejvhodnější vozidlo pro Vaši dovolenou se dozvíte v tomto článku.

V případě, že máte svůj karavan nebo obytný vůz a chcete si částečně přivydělat, nabídněte jej k pronájmu u nás.

Nenašli jste vhodný karavan nebo obytný vůz pro Vás? Nebo máte jinou představu o výši pronájmu? Kontaktujte nás a my Vám zkusíme najít nejlepší alternativu.

Jestliže máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prosím. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu a názor – jen tak se můžeme zlepšovat a poskytnout zákazníkům to nejlepší.

Půjčovna
Ohodnotit článek

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook