Jak si rezervovat vozidlo

Rezervovat obytné auto nebo karavan si můžete jednoduše z pohodlí domova přes náš vyhledávač.

Z rozbalovacího menu si vyberete kraj, ve kterém si chcete půjčit vozidlo (většinou to bývá totožný, jak místo bydliště). Místo zapůjčení opět vyberete z nabídky (ve většině případů je stejné jako místo výpůjčky).

 

Typ vozidla vyberete podle svých požadavků. Jestliže si nejste jisti správným výběrem, podívejte se na tento článek, kde jsou uvedeny hlavní rysy jednotlivých vozů. Dále si vyberete datum vypůjčení a vrácení (je možno datum zapsat a nebo vybrat z kalendáře) a stiskněte tlačítko hledat.

Objeví se Vám volné vozy odpovídající Vašim kritériím. Zde vidíte volné vozy s popisem a fotkou, umístění půjčovny, doplňky vozu a celkovou cenu za dobu pronájmu. Vybrané vozidlo zaškrtněte v pravém rohu a klikněte na tlačítko Pokračovat..

Nyní se Vám zobrazí rekapitulace a možnost volby příplatkového vybavení vozu s uvedenou cenou zápůjčky. Opět klikněte na tlačítko Pokračovat..

Ukáže se Vám celková rekapitulace požadovaného pronájmu a formulář pro vyplnění osoby, na kterou bude sepsána smlouva o pronájmu vozu. Po překontrolování rekapitulace a vyplnění formuláře, zatrhněte souhlas s obchodními podmínkami (v případě, že s nimi souhlasíte). Zvolte platbu převodem na účet a klikněte na tlačítko Potvrdit & Objednat. Váš požadavek bude zpracován a vozidlo zablokováno.

Během jednoho pracovního dne Vám bude zaslán návrh smlouvy na uvedenou emailovou adresu a další pokyny. Vozidlo bude blokováno 3 pracovní dny. V případě, že nebude uhrazen rezervační poplatek v tomto termínu, může být rezervace zrušena a vozidlo poskytnuto dalšímu zákazníkovi. Po zaslání potvrzené smlouvy a zaplacení rezervačního poplatku, je rezervace dokončena.

Líbí se Vám tento způsob cestování? Napište svůj email a neuteče Vám nic důležitého.


Nemáme rádi SPAM, nebudeme Vám posílat otravné emaily.

Připravujeme něco velkého. Dozvíte se o tom jako první.

Powered by WordPress Popup

Facebook